Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Helium na párty

Lahev helia pro 30 balónků nebo Lahev helia pro 50 balónků jsou perfektním doplňkem každé party. Na dětskou oslavu nebo na klasickou party, bu´d venku nebo uvnitř, doma nebo v restaurací, helium do balónků Vám umožní dokonalou atmostéru.

Dekorace s Helium pro balónky (balónková dekorace s heliem)

Helium do balónků Vam umožní bez námahy vytvořit balónkovou dekorací, která zabezpečí naše dekorační težítka. Můžete si svázat balónkovou kyticí a dát si na stůl nebo na podlahu.

Podívejte se na sekci foliovych bálónků a Příslušenství k balónkům v katalogu, zde si vyberete balónky a težítka které se Vám hodí do temátu.

Balónky s Héliem můžete použít jako výzdoba stropu. Naplníte balónky heliem a pustíte je. Provázky zanechte k další dekoraci.

Zhlédnéte naši sekci nafukovacích balónků, kde vyberte balónky na Vaši oslavu.

 

 


Tip: Nekteří naši klienti používají helium z legrace k inhalaci, pro jistou mutací (šmoula). Helium v lahevy je pod tlakem a z tohoto důvodu není to doporučení helium inhalovat přimo z láhve, neboť hrozí protržení plic. Proto helium aplikujete až z balónků.

Použití bomby s Heliem

Lahev s heliem je bezpečná a snadná k používání a k přepravě. V příbalovém letáku se dozvíte o jejím správném používání více.

Jak nafouknout a svázat balónky

Fóliové balónky

Fóliové balónky se nafukují přes těsnící ventil. Když je balónek nafouknutý, stačí ho sejmout z hubice a on se sám uzavře. Balónek je dostatečně nafouknutý, když je pořádně natažený a bez jakýchkoliv žlábků. Podívejte se na následující obrázek pro ilustraci:

 

 

Pro profesionální a úhledný vzhled zavázání balónku se podívejte na následující obrázek:

 

1) Položte provázek přes konec balónku asi 25cm.

2) Vyrolujte provázek s koncem balónku tak, jak je uvedeno na obrázku.

3) Utáhněte pevně konec balónku uzlem do tvaru písmene U.

 

Nafukovací balónky

Kvalitní nafukovací balónky vydrží nafouknuté až 24hodin. Doporučujeme nafouknout balónky 4-6 hodin před začátkem party. Správnou velikost balónků naleznete na následující ilustraci

Kontakt na e-shop

e-mail: info@pro-party.cz
tel.: +420 602 222 429

Modelování balónků

Jak tvořit z modelovacího balónku.

 

Celé instrukční klipy ZDE

Létající Lampion Štěstí a Přání

Nezapomenutelné zážitek pro každou oslavu, svatby, narozeniny, Valentýn, Halloween, svátky a večírky. Velký výběr barev a velikostí. Hned k dispozici.

 

 

Helium Na Párty

 

Helium do balónků. Vhodné pro každou party a ihned k dodání!!! Bomba s heliem pro naplnění 30 balónků za 1150Kč a bomba s heliem pro naplnění 50 balónků za 1899Kč. Více zde

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím