Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Tématické párty plány

Téma již máte vybrané na Vaší party, koupili jste vše na výzdobu party stolu. Mate spoustu balonků, dekorací, party sáčku a výslužek. Rozdali jste už pozvánky na oslavu a víte kolik hostů budete mít. Jediná věc zůstává v této době, rozhodnout o programu oslavy. Jsou dvě možnosti, vybrat si profesionální zábavnou povídku nebo spolu s oslavencem naplanovat čím se budou děti bavit. Z našich zkušeností vyplývá, že děti které se zúčastni plánovaní si oslavy užijí více než když chceme dítě překvapit. Samozřejmě to závisí na dítěti.

 

Dětské oslavy trvají obvykle 1½ hodiny až 3 hodiny dle věku dítěte. předložíme následující návrh party:
*Představení
*3x hra (každá asi 15 minuté trvání)
*Lehké jídlo
*3x hra (každá asi 15 minute trvání)
*Narozeninový dort
*Rozbalení dárků a poděkování hostům
*Při odchodu hostů pár her bez výherců

Tip: K oslavě starších dětí přidejte hry. K oslavě mladších dětí stačí her méně.

Kreativní tvoření by mělo být integrováno do první částí oslavy (namísto prvních třech her), dovolit ukončení projektu před jídlem.

Tip: V kuchyní si připravte vše ještě před příchodem hostů, aby jste mohli jídlo hned podávat. Stůl, ubrus atd. vše si připravte předem.

V době čekaní příchodu hostů si připravte omalovánky, pastelky a fixy. Můžete předložit dětem, přát oslavenci písemně na vybarvených omalovánkách.

Stane-li se že mezi hosty budou děti předem neoznámené, představíme Vám krátkou rychle přepravitelnou hru. Postavte děti do kruhu, zavolejte jméno jednoho dítěte, které skočí dovnitř kruhu a hned vyskočí. Tím se děti seznámí navzájem. Druhá možnost, méně zdlouhavá je předem připravit jmenovky a rozdat je hned při přichodu hostů. Druha možnost vyhovuje v případě, že máte najatého organizátora.

 

Kontakt na e-shop

e-mail: info@pro-party.cz
tel.: +420 602 222 429

Modelování balónků

Jak tvořit z modelovacího balónku.

 

Celé instrukční klipy ZDE

Létající Lampion Štěstí a Přání

Nezapomenutelné zážitek pro každou oslavu, svatby, narozeniny, Valentýn, Halloween, svátky a večírky. Velký výběr barev a velikostí. Hned k dispozici.

 

 

Helium Na Párty

 

Helium do balónků. Vhodné pro každou party a ihned k dodání!!! Bomba s heliem pro naplnění 30 balónků za 1150Kč a bomba s heliem pro naplnění 50 balónků za 1899Kč. Více zde

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím