Přihlášení
Ztratili jste heslo?

O nás

Pro party vznikla z myšlenky na to, že narozeninové oslavy by měly být radostné a radost by měli mít všichni kolem. Přáním každého dítěte i dospělého je být v den svých narozenin středem pozornosti.

 

V Pro party nenajdete pouze zdroj inspirace pro plánovanou party, ale máme pro vás party tipy a nápady jak uspořádat dokonalou party. Za tímto účelem jsme otevřeli první obchod se specializovaným zbožím v České republice.

 

Do jednoho místa jsme pro Vás shromáždili vše co potřebujete na výzdobu vasi party a k dobrému pobavení svých hostů. Nabízíme širokou škálu doplňků stolování, balónky, Fóliové balónky, nápisy, svíčky a další dekorativní předměty. Specializujeme se na party hry a nabízíme širokou škálu pinatas.

 

Také nabízíme unikátní svatební a sváteční dekorace. Řada předmětů uspokojí Vaše party potřeby na Helloween, Vánoce a další svátky. Unikátní předměty, kostýmy, barvy na tvář.

 

Na Valentýna nabízíme řadu romantických dekoračních předmětů, které Vám pomůžou vyjádřit, jak moc někoho máte rád.

 

Navštivte nás v prodejně Pro party a my se s Vámi rozdělíme o nadšení a zkušenost, tak abyste mohli uspořádat slavnost, na kterou se nezapomíná. Jsme prvním obchodem v České republice s výlučným zaměřením na oslavy a party.

Kontakt na e-shop

e-mail: info@pro-party.cz
tel.: +420 602 222 429

Modelování balónků

Jak tvořit z modelovacího balónku.

 

Celé instrukční klipy ZDE

Létající Lampion Štěstí a Přání

Nezapomenutelné zážitek pro každou oslavu, svatby, narozeniny, Valentýn, Halloween, svátky a večírky. Velký výběr barev a velikostí. Hned k dispozici.

 

 

Helium Na Párty

 

Helium do balónků. Vhodné pro každou party a ihned k dodání!!! Bomba s heliem pro naplnění 30 balónků za 1150Kč a bomba s heliem pro naplnění 50 balónků za 1899Kč. Více zde

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím