Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Tipy na party

Party Tipy a Nápady Na Party nebo, Jak Vytvořit Perfektní Párty

Přivezeme Vám kolekce party tipynápady na party které jsme nasbírali za poslední roky. Cíl party tipů je Vás nasměrovat jak zlepšit Vaši party a udělat ji ještě zajímavější. Jsou malé party tipy které mohou vylepšit Vaši party.
 

Party

Udělejte z narozenin vašeho dítěte velký den, takový  co se nezapomíná, protože co je opravdu důležité je investovaný čas a úsilí při plánování a připravovávání narozeninové párty. Dítě, které cítí pozornost a jsou vyslyšeny jeho potřeby a tužby  bude mít větší tendenci v usilování o štěstí a spokojenost ostatních.

Párty Plán

Tajemství úspěšné párty je v naplánování scénáře. Doporučujeme začít s plánováním 3 týdny až měsíc před oslavou narozenin. Více informací najdete v našem Jednotlivé kroky k uspořádání párty.

Další dobrá rada je v jednoduchosti. V jakémkoli věku, nestrojené události mají tendenci dopadnout dobře a jsou  větší zábavou. Komplikované párty obyčejně vyžadují obsáhlé přípravy a výsledný efekt bývá nepřiměřený vynaloženému úsilí. Co je ale nejdůležitější pro děti ? jsou kamarádi, sladkosti a dárky!

Vyberte Téma pro Tematické Party

Vybrat téma pro tematické party je jako recept na perfektní párty. Je mnohem jednodušší přijít s nápady, když máte vybrané téma. Téma pro tematické party může být jednoduché, jako třeba Pirátská party nebo Disney Princezny. Ale vše dohromady, od pozvánek přes hry, narozeninový dort, aktivity a výzdobu vytvoří nezapomenutelnou událost pro vaše dítě a jeho(í) hosty.

Seznam Hostů

Upozorněte vaše dítě, že lichý počet hostů bude při hrách a aktivitách sudý. (zahrnující oslavence)

Pozvánky

Pozvání je pro vaše dítě první příležitost vzrušení kolem párty. Nezapomeňte na důležitá základní fakta: jméno vašeho dítěte, místo konání párty, den a čas, a konec párty. Připomeňte dítěti uvést vaše telefonní číslo pro rezervaci (R.S.V.P) a datum do kdy byste rádi měli potvrzení o účasti. Je vhodné pro přípravu cen, her, jídla a odměn znát počtu hostů. Také pokud si vaše dítě přeje, aby si hosté přinesli cokoliv speciálního, na hry nebo aktivity, ujistěte se, že jste to uvedli v pozvánce.

Čas Párty

Nejlepší je plánovat společně s vaším dítětem. Společné vybírání je začátkem procesu, který je pro vaše dítě velmi vzrušující. Nicméně na párty budete muset být oba dva flexibilní. Některá aktivita o které jste si mysleli, že vám zabere 15 min. může trvat jen 2 minuty. Zatímco jiná může být natolik oblíbená, že ji děti budou chtít hrát ještě jednou. Je vždy lepší mít toho naplánovaného víc. Nezapomeňte mít více odměn v zásobě, na aktivity, které jste nenaplánovali.

Hry

Hry mohou tvořit párty. Musíte udržet zábavu v běhu. V průběhu hraní, se doporučuje dávat výhercům malé ceny. Pro děti do 6ti let, je doporučeno, aby každé dítě obdrželo cenu za vynaloženou snahu. Takto, každý získá cenu a všichni budou spokojeni. Na konci párty si děti odnesou ceny, které vyhrály domů. Navštivte Party hry s širokou nabídkou her a nápadů.

Barvy na obličej - Facepainting

Malování na obličej je oblíbená činnost v každem věku. Děti milují facepainting kdykoliv a kdekoliv. Jakákoliv párty se hned rozveselí při běhání dětí s namalovaným obličejem se svým oblíbeným motivem. Podrobnější informace, typy a nápady si prohlídněte na naší facepainting sekci.

Modelováni balónků - Zábava

Nejúspěšnější párty zábava dětí je modelovaní balónků. V sekci "Modelování balónků" najdete spoustu snadných klipů s instrukcemi k vytvoření nejoblíbenějších balónových modelů.

Místnost kde se Koná Oslava- Nápady na Výzdobu

Zkuste tyto speciální úpravy na výzdobu párty místnosti:

Použijte naše tématické nebo obyčejné konfety na stůl.

Můžete vložit konfety do vody a poté přiložit na okno nebo hladký povrh nábytku. Prostor bude barevnější. Děti to milují.

Nafoukněte balónky a třete je o syntetickou látku (fleecové mikiny jsou vhodné). Třete jen jednu stranu balónku a přiložte na stěnu nebo nábytek. Elektrostatická síla bude držet balónek na místě hodiny. Pro malé děti je to jako kouzlo.

Použijete dva nebo tři tématické ubrousky na zakrytí telefonního seznamu nebo krabice od bot. Tuto vyvýšenou plochu použijte na vystavení dortu nebo jiného vrcholného bodu programu, který má vystupňovat tématickou párty atmosféru.

Helium na party

Zdobení Vaší party s balónky plněné heliem, nebylo nikdy snadnější, diky naší láhvy helia na domácí použití. Lahev helia je báječnou součástí kazdé party a umožní vám flexibilně nafouknou balónku kdekoli a kdykoli budete potřebovat. K konci oslavy narozenin, můžete dát každému dítěti letící balónek s heliem k jejich party sáčku s výslužkou. Existuje více dekoračních nápadů na zdokonalení Vaší party. Pokyny najdete u nás v sekci Helium na party.

Zábavné Jídlo

Nemusíte mít velkou nabídku jídel. Vyberte jen nějaké zábavné občerstvení, čerstvou zeleninu nakrájenou na plátky do ruky. Udělejte několik druhů sendvičů. Najedené děti mají lepší náladu a více spolupracují. Mějte vše připravené předem.

Nápady na Dort

Zrcadlový dort: upečte oblíbený dort vašeho dítěte v kulaté nebo čtvercové formě. Když vychladne vezměte malé omyté zrcátko (menší než dort) a umístěte na dort. Ozdobte dort barvou, kterou jste vybrali (i po stranách). Ozdobte dortovými svíčkami okolo zrcátka, až je zapálíte budou se odrážet v zrcátku. Děti budou koukat na dort a uvidí své odrazy krásně zalité světlem svíček.

Aktivity při Příchodu

  1. Jako první aktivitu, můžete udělat ?graffiti stěnu?. Umístěte velký silný papír (1m x 1m) na zeď a dejte dětem barvy na napsání narozeninového přání, namalování obrázků atd.
  2. Jako další hru, než přijdou všichni hosté můžete hrát ?následujte vůdce?. Oslavenec je vůdce. Všichni hosté se seřadí za vůdce a následují ho a opakuji vše po něm, cokoliv udělá. Zkuste skákání, poskakování, chůzi vzad, podlézání pod stolem, válení sudů.
  3. Další způsob jak vytvořit hezké narozeninové přání pro oslavence jsou konfetové balónky. Dejte doprostřed stolu lepidlo a směs konfet v různých barvách. Každému dítěti dejte balónek a nechte je polepit balónek konfetami. Starší děti mohou na balónek napsat přání k narozeninám neomyvatelnými tužkami. Stejně tak mohou děti použít papíry místo balónků.

 

Oblíbené Odměny

Nechte vaše dítě rozdat odměny na konci párty. Nejlepší je dát každému stejné věci, vyhnete se dohadům a vyměňování. Děti miluji, když dostanou spoustu maličkostí spíše než jednu věc. Vyberte z naší nabídky tématických odměn pro potěšení každého.

A Nakonec Dobrá Poznámka

Párty se mohou pokazit úplně na konci, kdy všechny naplánované aktivity jsou splněny, ale rodiče si ještě nepřišli vyzvednout své děti. Připravte si klidnou náplň, jako je vybarvování a nebo sledování filmu.

Kontakt na e-shop

e-mail: info@pro-party.cz
tel.: +420 602 222 429

Modelování balónků

Jak tvořit z modelovacího balónku.

 

Celé instrukční klipy ZDE

Létající Lampion Štěstí a Přání

Nezapomenutelné zážitek pro každou oslavu, svatby, narozeniny, Valentýn, Halloween, svátky a večírky. Velký výběr barev a velikostí. Hned k dispozici.

 

 

Helium Na Párty

 

Helium do balónků. Vhodné pro každou party a ihned k dodání!!! Bomba s heliem pro naplnění 30 balónků za 1150Kč a bomba s heliem pro naplnění 50 balónků za 1899Kč. Více zde

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím