Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Reklamační řád

Reklamační řád

1. Storno objednávky

Spotřebitel má právo zrušit objednávku, tedy odvolat svůj návrh na uzavření kupní smlouvy, bez jakýchkoli sankcí až do okamžiku odeslání zboží. Stejně tak měnit objednávku a opravovat chyby lze do okamžiku předání zboží k odeslání. 

V případě, že kupující chce zrušit objednávku na zboží, které bylo pro něj speciálně po dohodě objednáno, je stanoven storno poplatek ve výši 50 % z kupní ceny zboží. 

2. Kontrola převzetí zboží od dopravce

Kupující je povinen před potvrzením převzetí zboží od vybraného přepravce zkontrolovat, zda zásilka nenese známky poškození při přepravě.

Pokud ano, je kupující povinen o takovém poškození zboží během přepravy neprodleně s přepravcem sepsat reklamační protokol a informovat prodávajícího, a to nejpozději do tří pracovních dnů od převzetí zboží. Poškozenou zásilku má kupující právo nepřevzít.

3. Odstoupení od kupní smlouvy v zákonné lhůtě 14 dnů

Spotřebitel má právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů ode dne převzetí zboží. 

Pro odstoupení od smlouvy kontaktujte prodejce. Po vzájemné dohodě odešlete nejpozději do 14 dnů zboží zpět na adresu prodejce. Vrácení zásilky nemůže být učiněno na dobírku. Prodávající si vyhrazuje právo zásilku odeslanou jako dobírka nepřevzít. Po obdržení zboží Vám bude zaslána zpět částka ve výši ceny zboží a nejlevnějšího možného způsobu dopravy nabízeného prodejcem, a to nejpozději do 14 dnů.

Reklamované zboží můžete zaslat poštou a to na adresu:
Pro Party s.r.o.
Mečikova 295
252 42 Osnice

Pokud bude vrácené zboží neúplné, poškozené či viditelně opotřebené, může prodávající uplatnit náhradu škody. Totéž platí při poškození obalu zboží.

4. Reklamace vadného zboží

Záruka na zboží je poskytována po dobu 24 měsíců ode dne prodeje při dodržení platných reklamačních podmínek a správných podmínek používání. Reklamace jsou vyřizovány dle zákona do 30-ti dnů. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení dané typem výrobku.

Při nafukování heliem je nutné si uvědomit, že balonky budou létat cca 4 hodin. Foliové balonky vydrží létat několik dní.

Je-li na dodaném zboží reklamovatelná vada, může kupující uplatnit reklamaci osobně, písemně nebo e-mailem:
- písemně na adresu: Pro Party s.r.o. Mečikova 295 252 42 Osnice
- emailem na info@pro-party.cz

Reklamované zboží je pak možno  zaslat poštou a to na adresu:
Pro Party s.r.o.
Mečikova 295
252 42 Osnice

Podmínkou vyřízení reklamace je předložení platné faktury či dokladu o prodeji spolu s reklamovaným zbožím. Reklamované zboží musí být vždy předáno úplné, včetně související dokumentace a obalu.

U zboží spotřebního charakteru zaniká záruka jeho použitím. 

Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z chybnou manipulací a nedostatečnou či nesprávnou údržbou. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka. 

Kontakt na e-shop

e-mail: info@pro-party.cz
tel.: +420 602 222 429

Modelování balónků

Jak tvořit z modelovacího balónku.

 

Celé instrukční klipy ZDE

Létající Lampion Štěstí a Přání

Nezapomenutelné zážitek pro každou oslavu, svatby, narozeniny, Valentýn, Halloween, svátky a večírky. Velký výběr barev a velikostí. Hned k dispozici.

 

 

Helium Na Párty

 

Helium do balónků. Vhodné pro každou party a ihned k dodání!!! Bomba s heliem pro naplnění 30 balónků za 1150Kč a bomba s heliem pro naplnění 50 balónků za 1899Kč. Více zde

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím