Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Děti tvoří

Královna na ruličku

Budete potřebovat: nůžky, lepidlo, ruličku od toaletního papíru pro každé dítě a pastelky nebo fixy.

Vytiskněte si obě šablony (Královna na ruličku 1, Královna na ruličku 2) víckrát než je počet dětí. Vybarvěte části a vyřízněte ji. Přilepte si velkou obdélníkovou část k pokrytý ruličky. Druhá šablona je sukně královny. Vyřízněte ji a udělejte si šest zářezů na označené místo. Udělejte si kornout a natáhněte ji do ruličky. Přilepte k připevněni kolem pásce. Přilepte hlavu a ruce. Přilepte nohy poutkem do vnitřní častí ruličky. Pláštěnku ohněte na půl takže obě strany byly vybarvené a přilepte si je jeden k druhému a potom do zadu ruličku
Královna na ruličku 1 Královna na ruličku 2

 

 

 

Král na ruličku

Budete potřebovat: nůžky, lepidlo, ruličku od toaletního papíru pro každé dítě a pastelky nebo fixy.

Vytiskněte si obě šablony (Král na ruličku 1, Král na ruličku 2) víckrát než je počet dětí. Vybarvěte části a vyřízněte ji. Nalepte velkou obdélníkovou část k pokrytý ruličky. Nalepte pásek kolem středu ruličku. Nalepte si hlavu a ruce. Nalepte si boty poutkem do vnitřní častí ruličku. Pláštěnku ohněte na půl takže obě strany byly vybarvené a přilepte si je jeden k druhému a potom do zadu ruličku. Na konec, nalepte korunu na hlavu Krále.

Král na ruličku 1 Král na ruličku 2

 

Kníže na ruličku

Budete potřebovat: nůžky, lepidlo, ruličku od toaletního papíru pro každé dítě a pastelky nebo fixy.

Vytiskněte si obě šablony (Kníže na ruličku 1, Kníže na ruličku 2) víckrát než je počet dětí. Vybarvěte a vyřízněte části šablony. Nalepte si velkou obdélníkovou část k pokrytý ruličky. Nalepte pásek kolem středu ruličku. Nalepte si hlavu a ruce. Přilepte meč na zadní část rukou. Přilepte korunu na hlavu. Pláštěnku ohněte na půl takže obě strany byly vybarvené a přilepte si je jeden k druhému a potom do zadu ruličku. Přilepte si boty poutkem do vnitřní častí ruličky. Na konec, nalepte korunu na hlavu.
Kníže na ruličku 1 Kníže na ruličku 2

 

Drak na ruličku

Budete potřebovat: nůžky, lepidlo, ruličku od toaletního papíru pro každé dítě a pastelky nebo fixy.

Vytiskněte si obě šablony (Drak na ruličku 1, Drak na ruličku 2) víckrát než je počet dětí. Vybarvěte a vyřízněte části šablony. Přilepte velkou obdélníkovou část k pokrytý ruličky. přilepte si břicho (oválná část na druhou šablonu). Přilepte pásek kolem středu ruličku. Přilepte si ostatní častí v následujícím postupu: hlavu, nohy a ruce. Křídla a ocas nalepte do zadku na ruličku. Mírně zahněte ocas přidaním 3D efektu.
Drak na ruličku 1 Drak na ruličku 2

 

Tiára

Budete potřebovat: nůžky, sešívačka a pastelky nebo fixy.

Vytisknete si šablonu. Vyřízněte tiáry. Prodlužte oba konce přidáním dvou obdélníkovým pásků oba o délce přibližně 18cm. Děti ji vymaluji nebo ozdobí samolepkami (jako drahokamů). Spojte boční pásy sešívačkou k předaní části. Každou tiáru spojte individuálně pro každé dítě.

 

 

Čelenka

Budete potřebovat: nůžky, sešívačka a pastelky nebo fixy.

Vytisknete si šablonu. Na celou čelenku potřebujete vytisknout šablonu x4. Vyřízněte čelenky. Děti ji vymaluji nebo ozdobí samolepkami (jako drahokamů). Spojte si individuálně části sešívačkou.

 
 

Kontakt na e-shop

e-mail: info@pro-party.cz
tel.: +420 602 222 429

Modelování balónků

Jak tvořit z modelovacího balónku.

 

Celé instrukční klipy ZDE

Létající Lampion Štěstí a Přání

Nezapomenutelné zážitek pro každou oslavu, svatby, narozeniny, Valentýn, Halloween, svátky a večírky. Velký výběr barev a velikostí. Hned k dispozici.

 

 

Helium Na Párty

 

Helium do balónků. Vhodné pro každou party a ihned k dodání!!! Bomba s heliem pro naplnění 30 balónků za 1150Kč a bomba s heliem pro naplnění 50 balónků za 1899Kč. Více zde

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím