Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Halloween

Halloween 31. října

Zajímavá fakta

Počátek Halloween se datuje zpět ke starověkému keltskému festivalu, který označoval konec letní sezony a sklizně, a s tím i začátek temnoty a chladnou zimu. Doba, která byla považována se smrtí a kterou slavily 31. října. Lidé věřily, že v té noci není jasná hranice mezi živými a mrtvými. K ošizení duchů mrtvých si oblékali děsivé masky a oděvy. Aby se duchové vyhýbali jejich domům, nechávali venku jídlo, aby uspokojili duchy a zabránili vstupování do jejich domů.

V nynější době, maškarní párty jsou nejoblíbenější a nejčastější slavností Halloweenu pro děti a dospělé. Duch Halloween je nejlépe vyjádřena párty. Nabízíme největší sortiment Halloween party zboží, dekorace a doplňky, které vám ulehčí přípravu na veškeré strašidelné události. Oblékaní na maškarní nikdy nebylo snadnější. Nabízíme velký výběr kostýmů pro děti i dospělé, doplňků a barev na obličej, teď jenom jeden klik daleko.  Dětem, Halloween je krasný a skvělý čas a důvod pohrávat si, obléknout se, vybarvit se a dostávat dárečky a sladkosti, ta Americká tradice je dobře známá jako "Trick or Treat" a rychlé se stává stejně populární i zde. Vyberte si, z naší velké nabídky Halloweenských tematických dárečku, zde.

         

Kontakt na e-shop

e-mail: info@pro-party.cz
tel.: +420 602 222 429

Modelování balónků

Jak tvořit z modelovacího balónku.

 

Celé instrukční klipy ZDE

Létající Lampion Štěstí a Přání

Nezapomenutelné zážitek pro každou oslavu, svatby, narozeniny, Valentýn, Halloween, svátky a večírky. Velký výběr barev a velikostí. Hned k dispozici.

 

 

Helium Na Párty

 

Helium do balónků. Vhodné pro každou party a ihned k dodání!!! Bomba s heliem pro naplnění 30 balónků za 1150Kč a bomba s heliem pro naplnění 50 balónků za 1899Kč. Více zde

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím