Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Hopíky

(kat#: 45002, 45003 nebo t35254)

Zábavné hrnce (5-10 min.)

Potřebujeme: jeden hopík pro každé dítě, 3 hrnce různých velikostí

Vložte hrnce do sebe. Sesuňte k jedné straně. Účelem je trefit se hopíkem ze vzdálenosti 2- 3 metrů do hrnců. Hopík musí zůstat v hrnci. Počet získaných bodů odpovídá počtu hopíků v hrnci.

Doporučení:
1) Můžete rozdělit hráče do týmů podle barev hopíků.
2) Mladší děti nechte házet z kratší vzdálenosti.

Slavnostní kyblíky (10-15 min.)

Potřebujeme: 1 hopík pro každé dítě a 2 kyblíky

Rozdělte skupinu dětí na dva týmy. Každému dítěti dejte hopík. 2 kyblíky umístěte do středu místnosti. Z jednoho metru nechte každé dítě vhodit hopík do kbelíku svého týmu. Tým, který má nejvíce hopíků ve svém kbelíku, vyhrává.

Doporučení:
1) Pro starší děti můžete kbelíky každého týmu umístit blízko sebe a tím stížit hru, jelikož děti mohou skórovat do soupeřova kbelíku.
2) Mladší děti nechte házet z kratší vzdálenosti.

Hopíky na lžíci (15- 20 min.)

Potřebujeme: 1 hopík a 1 lžíci pro každé dítě

Rozdělte děti do dvou týmů. Dejte každému dítěti lžíci a hopík. Postavte je na startovní čáru a určete cílovou čáru na druhé straně místnosti. Každé dítě, když na něj přijde řada, přejde místnost na druhou stranu s hopíkem na lžíci. Hopíků se nesmí dotýkat rukama. Pokud hopík spadne, dítě by mělo hopík zvednout, položit zpět na lžíci a opět pokračovat v cestě. Na cílové čáře se dítě otočí a vrací se zpět. V momentě, kdy se vrátí na startovní čáru, může vyrazit další člen týmu. Tým který skončí dříve, vyhrává.

Doporučení:
1) Pro mladší děti lze vzdálenost mezi startovní a cílovou čarou zkrátit.

Kontakt na e-shop

e-mail: info@pro-party.cz
tel.: +420 602 222 429

Modelování balónků

Jak tvořit z modelovacího balónku.

 

Celé instrukční klipy ZDE

Létající Lampion Štěstí a Přání

Nezapomenutelné zážitek pro každou oslavu, svatby, narozeniny, Valentýn, Halloween, svátky a večírky. Velký výběr barev a velikostí. Hned k dispozici.

 

 

Helium Na Párty

 

Helium do balónků. Vhodné pro každou party a ihned k dodání!!! Bomba s heliem pro naplnění 30 balónků za 1150Kč a bomba s heliem pro naplnění 50 balónků za 1899Kč. Více zde

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím