Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Hry

Poznámka! zvažte prosím, při plánování her pro batolata, a ujistěte se, že hry nejsou konkurenční, a že každý dostane šanci na vítězství.  Připravte si pastelky, vytištěné omalovánky a aktivitu k zabavení při čekaní na příchod ostatních hostů.

Skrytý hrnek medu (10-15 min.)

Budete potřebovat: vytištěné hrnky medu, výslužky a řetězec.

Připojte ke každemu obrázku hračku a přivažte k jednomu konci 5ti metrového řetězce. K druhému konci připojte poznámku se jménem dítěte. Protáhněte každý řetězec, kolem nábytku. Každé dítě by mělo následovat jeho řetězec a najít výslužku na jeho konci.

Skákající tygřík (10 min.)

Budete potřebovat: Oranžové balónky, jeden pro každé dítě. Hudební nástroj.

Při hrání hudby děti hodí balónky do vzduchu. Balónky by neměli dosáhnout na podlahu. Poznámka ! Nepoužívejte příliš nafouknuté balónky je větší šance jejich prasknutí.

Procházka po lese (10-15 min.)

Budete potřebovat: tématické balónky (kat#: 450267), hudební nástroj, židle pro každé dítě.

Ozdobte jednu židli s balónky. Seřaďte všechny židli do řady zády k sobě. Nechte dospělé upravovat zastavování hudby, ujišťující, že se pokaždé dostane na jiné dítě usedající na zdobenou židli. Zatímco hudba hraje, děti jdou v kruhu kolem židlí. Když se hudba zastaví, všichni sedí na prázdné židli. Ten kdo sedí na zdobené židlí dostává malý dárek. Pokračujte v hraní dokud každý nedostane jeden dáreček.

*nekonkurenční verze pro známé hry, manévrování.

Sledování Pů (10-15 min.)

Nechte děti v řadě, aby sledovaly dospělého vůdce po párty prostoru. Vůdce má říct dětem, že zatím co chodě jí mají dělat jako on. Vůdce může přeskočit, zpívat, tancovat, tleskat atd.

Řekněte mi, když jsem se spletl (10 min.)

Sedněte si děti v kruhu kolem dospělého. Dospělý říká pět slov. Čtyři máji byt zvířata a jeden jiné. Když děti slyší chybu, musí křičet.

* Doporučujeme nepoužívat více než 5 slov.

Použijte následující jako příklady, neváhejte přidat své vlastní. 

-had, hroch, tygr, medvěd, zmrzlina
-pes, kočka, králík, šídlo, spodní prádlo
-balón, dort, svíčky, dárek, postel
-stromy, květiny, tráva, keře, klobouk
-oči, nos, ústa, uši, střecha

Kontakt na e-shop

e-mail: info@pro-party.cz
tel.: +420 602 222 429

Modelování balónků

Jak tvořit z modelovacího balónku.

 

Celé instrukční klipy ZDE

Létající Lampion Štěstí a Přání

Nezapomenutelné zážitek pro každou oslavu, svatby, narozeniny, Valentýn, Halloween, svátky a večírky. Velký výběr barev a velikostí. Hned k dispozici.

 

 

Helium Na Párty

 

Helium do balónků. Vhodné pro každou party a ihned k dodání!!! Bomba s heliem pro naplnění 30 balónků za 1150Kč a bomba s heliem pro naplnění 50 balónků za 1899Kč. Více zde

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím