Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Malé balónky

Malé Balónky (vodní balónky bez vody)

Doporučení:
1) Abyste mohli hrát tyto hry, všimněte si následujícího potřebného množství balónků (uvedené množství nezahrnuje balónky na výzdobu)
Párty do 15ti dětí: 1 sáček po 60 ks vodních balónků (kat# 5158)
Párty pro více než 15 dětí: 2 sáčky po 60 ks vodních balónků (kat# 5158)
2) Uvědomte si, že některé hry vyžadují nenafouknuté balónky zatím co ostatní nafouknuté. V některých hrách se po dětech požaduje prasknout nebo propíchnout balónky. Uspořádali a označili  jsme hry barevně tak, abychom snížili počet balónků, které budete potřebovat. Prosím, naplánujte si hry podle barev (tam kde je to možné).
3) U her, které vyžadují nafouknuté balónky, doporučujeme je nafouknout před párty a dát si je stranou než budou potřeba.
4) Ze zkušenosti víme, že některé nafouknuté balónky mohou prasknout samy od sebe před a nebo během párty, proto doporučujeme připravit si více balónků než je předepsáno, abyste neztráceli čas během párty.

Sbírání houbiček (věk 7 a více, 15-20 min.)

Potřebujeme: 25 vodních balónků, 3 šátky, 3 nylonové tašky (jako ze supermarketu)

Položte 25 balónků na zem. Tři hráči mají zavázané oči. Za 1 minutu musí nashromáždit co nejvíce balónků do své tašky. Hráč, který zvládne nasbírat nejvíce, vyhrává.

Doporučení:
Můžete ke každé barvě přiřadit body a vyhrává ten kdo má nejvíce bodů.

Sbírání hrášku (10-15min.)

Potřebujeme: 40 vodních balónků, 2 nylonové tašky (jako ze supermarketu), 2 židle

Umístěte židle každou na jednu stranu místnosti a zavěste na ně tašky. Rozházejte balónky po podlaze. Rozdělte děti do dvou skupin. Až napočítáte do 3, děti začnou sbírat balónky a dávat je do tašky svého týmu. Tým, který nasbírá nejvíce balónků, vyhrává.

Doporučení:
Můžete hru udělat zajímavější tím, že rozházíte více balónků (zejména když máte více než 10 hostů)

Rybí škola (věk 7 a více, 10-15min.)

Potřebujeme: 1 vodní balónek a 1 - 1,2m dlouhý provázek pro každé dítě

Rozdělte děti do 2 -3 stejných týmů. Každý hráč dostane provázek a nafouknutý balónek v barvě týmu. Každé dítě si přiváže jeden konec k balónku a druhý vzadu na kalhoty nebo pásek, tak aby balónek volně visel k podlaze. Při napočítání do 3, se každý hráč  pokusí prasknout balónek hráčům druhého týmu. Hráč nesmí zvedat balónek ze země. Hráč, který přijde o balónek, opouští hru.  Vyhrává tým, kterému zůstanou balónky ve hře.

Doporučení:
Možno hrát individuálně, kde děti soutěží jeden proti druhému.

Praskni balónek (věk 8 a více, 30-40 min.)

Potřebujeme: 1  50cm provázek a 1 vodní balónek na dítě

Balónek je uvázán k levé noze každého ze dvou hráčů. Dvě děti soutěží mezi sebou, kdo praskne pravou nohou balónek svému protivníkovi. Další pár může začít až první skončí.

Doporučení:
1) Všechny páry mohou soutěžit ve stejnou dobu.
2) Hra může být větší legrace pokud ji uspořádáte jako šampionát. Každý výherce z jednotlivého páru postoupí do další úrovně a soutěží s výherci z jiných párů. Takto hra pokračuje až zůstanou jen dvě děti ve finále. Uvědomte si že při tomto způsobu hry, potřebujete více balónků.
3) Děti mohou být rozděleny do skupin podle barev soutěžit v týmech.

Kontakt na e-shop

e-mail: info@pro-party.cz
tel.: +420 602 222 429

Modelování balónků

Jak tvořit z modelovacího balónku.

 

Celé instrukční klipy ZDE

Létající Lampion Štěstí a Přání

Nezapomenutelné zážitek pro každou oslavu, svatby, narozeniny, Valentýn, Halloween, svátky a večírky. Velký výběr barev a velikostí. Hned k dispozici.

 

 

Helium Na Párty

 

Helium do balónků. Vhodné pro každou party a ihned k dodání!!! Bomba s heliem pro naplnění 30 balónků za 1150Kč a bomba s heliem pro naplnění 50 balónků za 1899Kč. Více zde

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím