Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Piñata

Piñata (15- 25 min.)

Potřebujeme: Piñata (vyberte z naší široké nabídky podle tématu párty)
                          Ceny (vyberte z naší široké nabídky balíčků odměn)
                          Maska (cat#6700)
                          Piñata hůl (cat#6500)
                          Balené bonbóny

Naplňte Piñata bonbóny a dárečky až je do poloviny plný. Přivažte provaz k Piñata a zavěšte ho tak vysoko, aby byl přibližně ve výšce, kde mají děti hlavy. Dobrá místa na zavěšení jsou větve stromů, garážová vrata, stojany na prádlo atd.
Seřaďte hráče, oslavenec je jako první. Zavažte mu oči, zatočte ho 3x dokola a postavte ho čelem k Piñata. Každý hráč má 3 pokusy udeřit do Piñaty a rozbít ho. Ujistěte se, že všichni ostatní hráči jsou v dostatečné vzdálenosti. Poté co oslavenec vyčerpá své 3 pokusy, další dítě uplatní své 3 pokusy. Když začna Piñata praskat a začnou z něj vypadávat bonbóny a odměny nechte další děti běžet a nasbírat si co vypadlo. V tento moment se ujistěte, že dítě, které má hůl přestane tlouci do Piñaty, aby nebyl nikdo zraněn. Hra pokračuje do té doby než je Piñata úplná popraskaná a všechny odměny a bonbóny vypadali.

pinata jako party hra

Doporučení:
1) Naplňte Piñata před párty
2) Za deštivého počasí, můžete Piñata zavěsit v garáži
3) Pro malé děti (do 7 let) doporučujeme nezavazovat jim oči
4) Je dobré rozdat narozeninové taštičky dětem před hrou. Mají si tak kam uložit své odměny.
5) U malých dětí se ujistěte, že byl každý odměněn.

 

Tahána Piñata (10- 20 min.)

Tato hra je jemnější verze, která lépe vyhovuje menším dětem a lépe se hodí do místnosti. Piñata má provázky, za které je tahán, ale jen jeden Piñata otevře a uvolní obsah.

Potřebujeme: Tahacího Piñata (vyberte z naší široké nabídky)
                          Ceny (vyberte z naší široké nabídky balíčků odměn)
                          Balené bonbóny

Naplňte Piñata bonbóny a dárečky až je do poloviny plný. Přivažte provaz k Piñata a zavěšte ho tak vysoko, aby byl přibližně ve výšce, kde mají děti hlavy. Dobrá místa na zavěšení jsou větve stromů, garážová vrata, stojany na prádlo atd.
Seřaďte hráče a nechte oslavence hrát jako prvního. Každý hráč popadne 1 provázek a zatáhne. Až oslavenec skončí, nechte ostatní děti tahat jednoho po druhém. Jen jeden provázek otevře Piñata a uvolní obsah. Když se Piñata otevře a obsah začne vypadávat, nechte děti popadnou si co vypadlo.

Doporučení:
1) Naplňte Piñata před párty.
2) Za deštivého počasí, můžete Piñata zavěsit v garáži.
3) Můžete navázat malé dárky na provázky, hra bude takto zábavnější a každý bude odměněn.
4) Je dobré rozdat narozeninové taštičky dětem před hrou. Mají si tak kam uložit své odměny.
5) Malým dětem můžete každému dát provázek a děti zatáhnou najednou. Takto mají všichni stejnou příležitost posbírat co z Piñata vypadlo. Ujistěte se, že každý byl odměněn, předejdete tak nepříjemným pocitům u dětí.

Kontakt na e-shop

e-mail: info@pro-party.cz
tel.: +420 602 222 429

Modelování balónků

Jak tvořit z modelovacího balónku.

 

Celé instrukční klipy ZDE

Létající Lampion Štěstí a Přání

Nezapomenutelné zážitek pro každou oslavu, svatby, narozeniny, Valentýn, Halloween, svátky a večírky. Velký výběr barev a velikostí. Hned k dispozici.

 

 

Helium Na Párty

 

Helium do balónků. Vhodné pro každou party a ihned k dodání!!! Bomba s heliem pro naplnění 30 balónků za 1150Kč a bomba s heliem pro naplnění 50 balónků za 1899Kč. Více zde

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím