Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Pirátské hry

Přidejte poklad (15 min.)

Povězte dětem, že v dávné době zanechali piráti bohatství v domě a nevrátili se zpět.

Potřebujeme: Balicí papír/noviny, malou krabici (kat#: 399900), výslužky (najdete zde), hudební přehrávač

Vložte do malé krabice malé výslužky, obalte je balicím papírem nebo novinami. Zjistěte mate li dostatek vrstvy aby každé dítě mohlo rozbalit alespoň jednu vrstvu. Posaďte si děti do kruhu. Pusťte hudbu. Dokud hraje hudba, děti předávají "poklad" od jednoho k druhému. Když hudba přestane hrátdržitel pokladu dostává možnost rozbalit jednu vrstvu. Hudba hraje znovu a pokračuje se s předáváním "pokladu". Hra končí ve chvílí kdy se dostanou do výslužek a rozdělí si je mezi sebou.
  
Tip: Ujistěte se když hudba přestane hrát aby se "poklad" zastavil pokaždé u jiného dítěte.

Připíchněte ''pirát'' (15-20 min.)

Potřebujeme: hru připíchni "pirát" (kat#: 25717)
 
Každý hráč dostane lepivý "pirát" k připíchnutí na plakát. Oslavenec je jako první. Zakryjte mu oči šátkem, zatočte ho 2x dokola a postavte ho před plakát. Měl by zkusit připevnit "pirát" co nejblíže ke správnému místu. Takto pokračujte až se vystřídají všichni hráči. Vyhrává ten kdo je nejblíže k určenému místu.
 
Doporučení:
1) Zavěste plakát než párty začne.
2) Doporučujeme malé děti neotáčet, mohly by ztratit rovnováhu.
3) Starší děti nechte hrát s jednou rukou za zády, aby nemohly nahmatat plakát a "piráti" dětí před nimi.
 

Krmit Aligátora (20 min.)

Uniknout z ostrova pokladů s bohatstvím, není snadné. Musíte přejít přes hladového Aligátora při cestě zpět na loď. Tento Aligátor má chuť jen na jednou věc - DUKÁTY.
 
Potřebujeme: 1 obrázek aligátora, zlaté dukáty (kat#: 399879), 1 malý sáček, lepicí páska

K přípravě hry budete potřebovat: Vytisknete aligátora na A4 papír. Vyříznete kruh v průměru 10ti cm v jeho břiše. Připojte malý sáček na svačinu na záda obrázku, a pověste obrázek na ve dveřích.

Dejte každemu dítěti 3 zlaté dukáty které se pokusí házet do bříška aligátora. Kdokoliv zvládá krmit aligátora muže bezpečně pokračovat v cestě na loď.

Zastřelení pirátské-lodi (20 min.)

Byla viděna cizí pirátská loď, musíte ji potopit.

Potřebujeme: Vytištěnou pirátskou loď na A4, balónky (kat#: 5158 nebo 5130).
 
Povezte obrázek 1-2 metru od děti (zohledněte vek děti). Každé díte dostane 3 balónky k zastřeleni lodi. Cílem je ostřelovat nepřátelskou pirátskou loď co nejčastěji. Nikdo nevyhrává, hraje jenom sportovní duch.

Doporučení:
1) K party na zahradě použijte vodní balónky #5159 nebo #5158. Na party v místnosti doporučujeme použit vetší balónky #5130 a zatížit je bonbónkem.
2) V případě ze je hodně dětí, bude lepší je rozdělit do dvou skupin. Na to budete potřebovat 2 obrázky. Každá bude útočit jinou loď.

Pirátská honba za pokladem (30-40 min.)

Potřebujeme: Hru pirátská honba za pokladem (kat#: 996854) pro 8 hráče

Před začátkem párty otevřete hru a odstraňte všechny části z každé desky. Schovejte je v místnosti na různá místa. Záleží na věku hráčů, můžete je schovat na těžká nebo lehká místa. Až všichni hosté dorazí, dejte každému dítěti prázdnou desku a nechte je hledat části. Když hráč najde část, kterou už má, zanechá ji na místě. Vyhraje ten kdo jako první najde všechny chybějící části ze své desky.

Doporučení:
1) Menším dětem schovejte kousky na viditelnějších místech. 
2) Vysvětlete hráčům pravidla, kam se mohou podívat a kam ne.
3) V jiné verzi hry si může hráč vzít část, kterou už má a poté vyměnit s ostatními za části, která mu chybí.

Třesknutí dělové koule (15 min.)

Hodně dělových koulí zbylo na palubě po posledním útoku. Musíte se jich zabavit.

Potřebujeme: Balónky (kat#: 5130), pumpa do balónku (kat#: x35248), velké pytle, kam uschovat nafouknuté balónky, píchátka k propíchnutí balónků, výslužky (kat#: t48027, t90114 nebo n51065), papírové konfety (kat#: 76150)

K připraveni hry budete potřebovat: Vytisknout "lebku se-zkříženými hnáty", v množství asi v polovině účastných se dětí. Vytisknout "poklad" po počet dětí. Sviňte si papíry a vsuňte každé do balónku. Nafouknouti balónky rozházejte po místnosti oslavy. Děti propíchnou balónky hledající obrázek pokladu. Ditě, které našel "poklad" v balónku, dostane výslužku.

Doporučení:
Na malé oslavy, doporučujeme nafouknout více balónků do kterých vložíte papírové konfety.

Manévrovaní Ostrov (15 min.)

Poblíž k ostrovu pokladů je více menších ostrovů. Musíte řídit pečlivě do bezpečí.

Potřebujeme: Nepopsané A4 papíry, 1 kus min než je počet dětí a hudební přehrávač

Pustíte hudbu. Pří hraní, děti skákaje v kroužku. Papíry v kroužku. Hudbu občas zastavte. Přestane-li hrát hudba, dětí musí šlapnout (naskočit) na "ostrov". Na každém ostrovu muže stát jenom jedno dítě. Kdo zůstane bez ostrova - odejde. S každým odcházejícím dítětem vyberte 1 "ostrov". Vyhrává dítě které zůstává poslední.

Odkrytí pokladu (10 min.)

Teď jste už v bezpečí, z moře. Můžete si užít své rabování. Zůstává poslední překážka.

Potřebujeme: Zlaté dukáty (kat#: 399879), fólie, šlehačka, malou misku pro každé dítě

Předem zabalte dukáty do fólie po 1 kus nebo po 3 kusech. Dejte dukáty do každé misky a přelijte je šlehačkou. Bez pomocí rukou děti olížou šlehačku a odkryjí dukáty.

Doporučení:
šlehačku můžete vyměnit za kukuřičné křupinky.

Sbírání pokladu (věk 7 a více, 15- 20 min.)

Potřebujeme: 1 balíček penízků (kat#: 399879), 3 šátky

Rozházejte penízky na podlahu. Tři hráči mají zavázané oči. Musí nasbírat co nejvíce penízků za 1 minutu. Hráč, který zvládne nasbírat nejvíc, vyhrává.

Doporučení:
Mladším dětem můžete dát tašku na sbírání penízků.

Pirátské soutěžení (10-15 min.)

Potřebujeme: 1 balíček penízků (kat#: 399879), 2 kbelíky

Rozdělte skupinu dětí na dva týmy. Dejte každému dítěti několik penízků. Kbelíky umístěte doprostřed místnosti asi 1 m od sebe. Děti se strefují penízky do kbelíku svého týmu. Tým, který má nejvíce penízku v kbelíku, vyhrává.

Doporučení:
1) Starším dětem můžete umístit kbelíky blíž k sobě. Tím je soutěž těžší a komplikovanější, protože děti mohou skórovat do kbelíku soupeře.
2) Mladší děti nechte házet balónky a z kratší vzdálenosti.

Potopení pirátské lodi (15-20 min.)

Potřebujeme: 2 velký nádoby nebo krabice, balónky (kat#: 996615), bonbone k zatíženi balónku, pumpa na balónku (kat#: x35248)

Rozdělte děti do dvou skupin. Každá skupina stoji za svojí pirátskou lodi (nadoba). Nechte 1 meter mezera mezi loděmi. Každemu dítě dejte asi 10 balónků. Děti hodí balónky do jiné lodi. Kde již děti vyčerpaly "patrony" (balónky), patrony se spočítají, ta skupina s více patronami v lodi prohrává. Děti nesmí blokovat "patrony". 

Doporučení:
Pro více dětí budete potřebovat víc než 1 balík balónků.

Chůze po plaňce (15-20 min.)

Potřebujeme: Jednorázovou lžičku pro každé dítě (kat#: 30284), zlaté dukáty (kat#: 399879), vytisknout aligátory, male kyblíky

Vytisknete aligátory položte na podlahu jako překážky v cestě.

Každé dítě, 1 lžičku vloží do úst a drží ji zubama. Na ležící dá 3 dukáty. Musí dojit ke kyblíku, obejít ho a jít zpět. Nesmí upustit dukáty a nesmí stoupnout na aligátory.

Spací pirát (20 min.)

Potřebujeme: záslepky, noviny, poklad (výslužky najdete zde)

Rozložte listy novin po podlaze, posaďte jedno dítě do středu a zakryjte mu oči záslepkou. Poklad nechte před nim. Děti stojí okolo a po jednom se přibližují a snaží se ukrást poklad (1 kus). Zaslepené dítě musí odhadnout kde jsou zloději. Poklad hádal správně, zloděj mění místo, s spacím pirátem.

Doporučení:
Hru lze prodloužit dle Vaši volbu nebo pak ukradnou celý poklad.

Vysazený (20 min.)

Hra vyžaduje velký prostor. Varianta na známou hru- honička.
Honící je "žralok", ručník na podlaze je ostrov kam může pouze jeden "námořník" se ukrýt. "Námořníka, kterého "žralok" chytil, se stává též "žralokem". Poslední "námořník" vyhrává.

 

Kontakt na e-shop

e-mail: info@pro-party.cz
tel.: +420 602 222 429

Modelování balónků

Jak tvořit z modelovacího balónku.

 

Celé instrukční klipy ZDE

Létající Lampion Štěstí a Přání

Nezapomenutelné zážitek pro každou oslavu, svatby, narozeniny, Valentýn, Halloween, svátky a večírky. Velký výběr barev a velikostí. Hned k dispozici.

 

 

Helium Na Párty

 

Helium do balónků. Vhodné pro každou party a ihned k dodání!!! Bomba s heliem pro naplnění 30 balónků za 1150Kč a bomba s heliem pro naplnění 50 balónků za 1899Kč. Více zde

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím