Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Princeznovské hry

Všechny princezny se shromáždily a chtějí slavit s Vámi. Každá princezna nabízí svou oblíbenou hru.

Šípková Růženka a její korunka (10-15 min)

Potřebujeme: Párty hra (kat#: 25669) připíchněte srdce

Každý hráč dostane lepivou "srdce" k připíchnutí na plakát. Děti v řadě si dá masku na oči a zkusí přilepit samolepku nejblíže k určitemu místu.

Ztracené šperky (15-20 min)

Potřebujeme: Párty sáčky (kat#: 85005 nebo kat#: 58143), Výslužky

Připravte si předem párty sáčky s permanentním fixem a názorná označte jména dětí. Výslužky schovejte. Povídejte dětem, že popelka ztrácela své šperky a nemůže odejet na ples. Každé dítě má najít 5 různých šperků. Děti mohou uschovávat výslužky do párty sáčků. Nezapomeňte určit prostor kde mají hlídat ztracené šperky.

Přeji si (15-20 min)

Potřebujeme: Balík kouzelných hůlek (kat#: 74043) nebo při více než 12 hráčích, hudební stroj

Posaďte si děti do kruhu. Dejte oslavenci hůlku. Při hraní hudby si předávají hůlku jeden druhému. Při zastavení hudby, dítě které má hůlku u sebe rozhodne komu nová hůlka připadne pak, bere hůlku a odchází z kruhu. Po skončení hry, každé dítě bude mít kouzelnou hůlku kterou muže nechat u sebe jako výslužku.

Soutěž Ariel (závod mořské paní) (20-25 min)

Potřebujeme: Barevnou lepicí pásku, 50cm barevného provázku: (1) 1 pro každý pár, (2) 1 pro každého hráče

Předem označte začátek a zvrat, lepicí páskou. (1) Vytvořte páry. Přivažte pravou nohu jednoho dítěte k levé nohy druhého dítěte. Po signálu děti obejmutí poskakuji na označený konec.Možno načasovat páry. Vyhrává ten nejrychlejší pár. (2) Každemu hráči přivažte obě nohy. Děti rozdělte do 2 skupin. Po signálu skočí jedno dítě z každé skupiny. Skupina ve které děti všechny skončily se skákány vyhrává.

Přidej otrávené jablko (10-15 min)

Potřebujeme: Velké červené jablko, hudební stroj

Posaďte si děti do kruhu. Jablko dejte oslavenci. Při hraní hudby si dětí předávají jablko. Dítě které má jablko při zastavení hudby, dostává výslužku a odchází z kruhu.

Kouzelný koberec s Jasmine (10-15 min)

Potřebujeme: Noviny nebo A4 barevný papír, hudební stroj

Rozložte na podlahu stránky novin. O jeden méně než je počet hráčů. Nechte místo pro skok dítěte. Při zastavení hudby, každé dítě vstane na "kouzelný koberec". Ditě které zůstalo bez "koberce" bere 1 "koberec" a odchází ze hry. Poslední vyhrává.

Královský bál (10-15 min)

Potřebujeme: Hudební stroj a plochu k tancovaní

Při hraní hudby děti sekáči nebo tancují. Ve chvíli kdy hudba přestane hrát děti se hned přestanou pohybovat. Dítě které včas neuspěje, dostane výslužku a odejde.

Kontakt na e-shop

e-mail: info@pro-party.cz
tel.: +420 602 222 429

Modelování balónků

Jak tvořit z modelovacího balónku.

 

Celé instrukční klipy ZDE

Létající Lampion Štěstí a Přání

Nezapomenutelné zážitek pro každou oslavu, svatby, narozeniny, Valentýn, Halloween, svátky a večírky. Velký výběr barev a velikostí. Hned k dispozici.

 

 

Helium Na Párty

 

Helium do balónků. Vhodné pro každou party a ihned k dodání!!! Bomba s heliem pro naplnění 30 balónků za 1150Kč a bomba s heliem pro naplnění 50 balónků za 1899Kč. Více zde

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím