Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Všeobecné party hry

Připíchněte ''ocas'' (15-20 min.)

Podle tématu, "ocas" muže být: fotbal, pirát, srdce, kabelka, roh, dinosaurus, štěně, nos 

Potřebujeme: hru připíchni "ocas" (vyberte z naší široké nabídky dle tématu párty)

Každý hráč dostane lepivý "ocas" k připíchnutí na plakát. Oslavenec je jako první. Zakryjte mu oči šátkem, zatočte ho 2x dokola a postavte ho před plakát. Měl by zkusit připevnit "ocas" co nejblíže ke správnému místu. Takto pokračujte až se vystřídají všichni hráči. Vyhrává ten kdo je nejblíže k určenému místu.

Doporučení:
1) Zavěste plakát než párty začne.
2) Doporučujeme malé děti neotáčet, mohly by ztratit rovnováhu.
3) Starší děti nechte hrát s jednou rukou za zády, aby nemohly nahmatat plakát a "ocasy" dětí před nimi.

Hon na lišku (6 dětí a více, 10- 15 min.)

Potřebujeme: alespoň 6 dětí

Posaďte děti do kruhu čelem proti sobě. Představují kachny. Oslavenec bude liška. Liška obchází vně kruhu a jemně poklepává po hlavě ostatní hráče a říká "kachna" pokaždé kdy se hráče dotkne. Po několika obejití kruhu liška vybere "husu", poklepnutím jednoho hráče po hlavě a vykřikne "husa"! Husa rychle vyskočí, honí lišku kolem kruhu a pokouší se lišku chytit před tím než se dostane na prázdné místo v kruhu. Pokud se lišce  podaří obsadit místo kde husa seděla, je v bezpečí a husa se stává liškou. Pokud je liška chycena, když utíká před husou, musí začít hru znovu.

Horká brambora (5- 10 min.)

Potřebujeme: předmět velikosti pomeranče, který je bezpečný, přehrávač

Postavte děti do kruhu. Začněte oslavencem a nechte děti posílat si předmět dokola pokud hraje hudba. Když přestane hrát hudba, dítě, které drží v ruce předmět vypadává ze hry. Dítě, které zůstane jako poslední vyhrává.

Doporučení:
1) Použijte předmět, který odpovídá zaměření párty.
2) Zastavujte hudbu v krátkých intervalech, hra je tak rychlejší a zajímavější.

Manévrování - židle (5- 10 min.)

Potřebujeme: 1 židli na každé dítě, hudební přehrávač

Umístěte židle do kruhu sedáky ven. Připravte o jednu židli méně než je hráčů. Pusťte hudbu a nechte děti chodit kolem židlí. Když zastavíte hudbu, děti si musí najít židli a usadit se na ní. Kdo zůstane bez židle vypadává ze hry. Odeberte jednu židli a hrajte znovu. Takto pokračujte až zůstane pouze jedna židle.

Doporučení:
1) Můžete uspořádat židle do dvou řad, zády k sobě, pokud máte k dispozici menší prostor.
2) Židle můžete nahradit  kusy kartónu, na kterém budou děti stát, když  hudba přestane hrát.  Tyto kusy mohou mít na sobě fotku podle tématu párty.
3) Zastavujte hudbu v krátkých intervalech, hra je tak rychlejší a zajímavější.

Posílání balíčku (5 min.)

Potřebujeme: 1 dárek (cenu), 20 archů balícího papíru (lépe mít alespoň 2 barvy), hudební přehrávač

Připravte si balíček před párty tím, že zabalíte dárek do balicího papíru. Použijte různé barvy papíru na rozlišení jednotlivých vrstev. Zabalte dárek do prvního archu papíru a zajistěte lepicí páskou. Poté pokračujte v zabalování, vrstvu po vrstvě. Na párty posaďte děti do kruhu a pusťte hudbu. Oslavenci dejte balíček a požádejte ho, aby poslal balíček proti směru hodinových ručiček. Vysvětlete dětem, že ve chvíli kdy přestane hrát hudba, dítě které drží balíček v ruce, smí odstranit pouze jednu vrstvu papíru. Takto pokračujte do doby, kdy bude rozbalena poslední vrstva papíru s dárkem.

Doporučení:
1) Hru můžete udělat zajímavější (hlavně pro malé děti) pokud vložíte malý dárek do každé vrstvy papíru.
2) 20 archů balicího papíru není nutné, ale obecně 2 rozbalení na každé dítě jsou vhodné.
3) Přerušujte hudbu častěji, udržíte tím hru zajímavější.

Flaška (20- 25 min.)

Potřebujeme: 1 prázdnou láhev (plastová je bezpečnější), ceny pro všechny děti (vyberte z naší široké nabídky)

Posaďte děti do kruhu a položte láhev do středu kruhu na bok. Požádejte oslavence aby zatočil láhví. Až se láhev zastaví, dítě na které ukazuje hrdlo láhve, musí provést úkol který mu zadá ten, kdo roztočil láhev. Po splnění úkolu obdrží malý dárek a roztočí láhev znovu. Takto pokračujte dokud nerozdáte všechny dárky.

Doporučení:
Úkoly mohou být jednoduché pro malé děti, až po složité pro straší děti. Můžete děti navést a pomoci jim se zadáváním úkolů. Např. starší děti mohou skákat 10x po jedné noze, mladší děti mohou napočítat do 10ti.

Hadí žena (muž) (věk 7 a více, 20- 25 min.)

Potřebujeme: násadu od koštěte, hudební přehrávač

Požádejte 2 děti aby držely násadu horizontálně v úrovni ramen. Pusťte hudbu a nechte děti podlézt pod násadou. První dvě děti, když podlezou nahradí děti které drží násadu, aby mohly podlézt také. Když všichni podlezou snižte výšku o 10 cm. Takto pokračujte ve snižování. Děti by se neměly dotýkat tyče ani rukama podlahy. Po několika kolech některé děti vypadnou. Vyhrává ten, kdo jako poslední zvládne podlézt, když je násada v nejnižší poloze.

Doporučení:
Dovolte dětem si podlézání zkusit před tím než začnete hrát hru.

Mumie (10- 15 min.)

Potřebujeme: 1 roli toaletního papíru pro 2 děti

Rozdělte děti do dvojic, každé dejte jednu roli toaletního papíru. Nechte je rozhodnout kdo bude balit a kdo se nechá obalit. Při napočítání do 3, děti začnou obalovat od nohou nahoru. Když se papír přetrhne, je potřeba navázat ve stejném místě a pokračovat v obalování. Vyhrává ta dvojice která skončí jako první a vytvoří nejlepší mumii s co nejmenším počtem částí těla, které jsou vidět.

Doporučení:
Zabalování může začít také od hlavy dolů.

Kontakt na e-shop

e-mail: info@pro-party.cz
tel.: +420 602 222 429

Modelování balónků

Jak tvořit z modelovacího balónku.

 

Celé instrukční klipy ZDE

Létající Lampion Štěstí a Přání

Nezapomenutelné zážitek pro každou oslavu, svatby, narozeniny, Valentýn, Halloween, svátky a večírky. Velký výběr barev a velikostí. Hned k dispozici.

 

 

Helium Na Párty

 

Helium do balónků. Vhodné pro každou party a ihned k dodání!!! Bomba s heliem pro naplnění 30 balónků za 1150Kč a bomba s heliem pro naplnění 50 balónků za 1899Kč. Více zde

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím